1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej w Publicznym Przedszkolu w Kozodrzy

Piątek, 27. Kwiecień 2012 11:48

Stało się już tradycją, że co roku w Publicznym Przedszkolu w Kozodrzy odbywają się uroczystości związane z Dniem Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, które 2 maja obchodzimy w całym kraju. W tym roku w przedszkolu obchody tego święta odbyły się nieco wcześniej a mianowicie już 25 kwietnia 2012. Oprócz dzieci i pracowników przedszkola w uroczystościach wzięli udział m.in. Wójt Gminy Ostrów - Piotr Cielec, Zastępca Wójta – Bogusław Wójcik oraz Sekretarz Gminy – Agnieszka Sochacka.  Nie obyło się bez wspólnego odśpiewania hymnu i występów przedszkolaków, które przygotowały dla gości cześć artystyczną. W ramach tego święta odbył się również konkurs muzyczny w którym wzięły udział dzieci z terenu gminy Ostrów. Następnym złożono kwiaty przed tablicą upamiętniającą Rewolucyjne Walki i Bunty Chłopskie w Kozodrzy w latach 1933 – 1961. A na zakończenie dzieci w pochodzie wraz z zaproszonymi gośćmi przemaszerowały pod pomnik upamiętniający Zwycięstwo pod Grunwaldem w 1410 roku.

Mateusz Surman

Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć.
Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć.
Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć.
Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć.
Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć.
Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć.
Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć.
Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć.
Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć.

więcej zdjęć na

galeria.gminaostrow.eu

Dane kontaktowe Urządu Gminy w Ostrowie

Urząd Gminy w Ostrowie
39-103 Ostrów 225

NIP:  818-12-85-274
REGON: 000536077 


tel. 17 745-11-60

Fax: wew. 309
Sekretariat: wew. 300
Budownictwo: wew. 307
Ochrona środowiska: wew. 316
GOPS: wew. 314
Podatki: wew. 311
USC: wew. 325
Ewidencja ludności: wew. 315

bud_ug_mini